18 maja 2011

Projekt - kilka słów

Nasz projekt Maszyna Przyjaźni wyszedł super!

Zarówno my, jak i chłopcy, bawiłyśmy się świetnie - z wrażenia aż zapomniałyśmy się i zdjęć jest mniej niż chciałyśmy ;) mimo wszystko, kilkoma się pochwalimy :)


Kilka słów od nas:

ja - funky martita:

Pracowałyśmy z grupą 10 chłopców z pierwszej klasy gimnazjum. Każdy z nich coś ma na sumieniu ale na tym się nie skupiałyśmy - chciałyśmy pobudzić ich do kreatywnego myślenia i stworzyć w ich grupie fajną atmosferę - moim zdaniem udało się nam to osiągnąć a efekt był momentami zaskakujący :) dla mnie osobiście to było bardzo pouczające doświadczenie, cieszę się, że udało się nam zrealizować nasz projekt.

Paulina:

Wg mnie udało nam się w pełni zrealizować cele projektu,widoczna była zwłaszcza integracja chłopców w trakcie wykonywania zadań (np. gra z obiektem, budowanie wieży). Z tego względu uważam przeprowadzony projekt za udany:) Większość chłopców chętnie uczestniczyła w naszych zadaniach, co również uważam za sukces:) Było również wiele okazji do śmiechu:) To było fajne doświadczenie, bardzo pouczające!


poniżej zdjęcia z początkowej części projektu - budowania wież z gazet :) jak widzicie, efekt został osiągnięty - dwie, piękne, długaśne wieże: od podłogi do sufitu!
za jakiś czas kilka kolejnych zdjęć :)

Brak komentarzy: