14 lipca 2017

O tym, jak zgubiłam myślnik :)

Witajcie kochani!

Zmiany, zmiany, ciągle jakieś zmiany... znacie to?

Nie powiem, że nie zajmuję się rękodziełem, bo to nie prawda. Z pewnością faktem jest jednak to, że to, co tworzę nie jest wysokich lotów i służy raczej mojej prywatnej przyjemności i okazjom, aniżeli wielkiemu rozwojowi. Czy wrócę do większych form i blogowania o nich? Nie wiem... Blog ten jednak zostaje, bo szkoda mi kasować to, nad czym tyle czasu pracowałam i to, jakie miał on znaczenie w każdej innej formie dla mnie :) Poznanie dzięki niemu całej ekipy Craftladies było ważnym elementem blogowania i tym bardziej nie mogę puścić w niepamięć takich rzeczy!

Dziś znajdziecie mnie raczej tutaj:


Funkymartita (tak, zgubiłam myślnik ;) ) to moja nowa blogosfera - miejsce, gdzie piszę o tym, co dziś mnie dotyczy. Małe ciekawostki z życia, podróże, uroda. W zasadzie zauważyłam, że ostatnio skupiłam się głównie na tym ostatnim, ale spokojnie, to dopiero początki ;) Zapraszam więc do zaglądania i czytania :)

Stylowy Widelec to projekt, który robimy w duecie z moim M. On gotuje, ja fotografuję i zajadam się różnymi smakołykami :) Wpadnijcie też, zobaczyć, co u nas można zjeść... i co sami odkrywamy, podróżując po różnych zakątkach Świata!

Dla social media freaków... a już w szczególności dla tych, którzy na Instagramie spędzają całe dnie - tam też jestem i pokazuję, co u mnie widać ;) Dajcie follow i zobaczcie sami :)Być może do zobaczenia kiedyś tutaj... :)
M.Brak komentarzy: