21 października 2009

nostalgicznieDzięki forum craftladies i prowadzeniu bloga poznałam mnóstwo ludzi... Niektórych osobiście, innych tylko internetowo ale najważniejsze jest to, że wszyscy gdzieś są, wspierają, komentują posty i zachęcają do dalszych działań! Ty, drogi czytelniku/czytelniczko też zaliczasz się do tego grona. Dziękuję!

Chciałam pokazać Wam śliczności, które dostałam od Mary Duffek z USA i Risy z Japonii :) obie są utalentowane i przemiłe. To niesamowite, że na drugiej półkuli żyją takie osoby, które pamiętają o mnie!

---

Thanks to craftladies forum and my blog I met nice people... Some of them I met, some I just know by internet, but the most important is that they all ARE. Your comments gives me a lot of energy and will to create new things... YOU, dear person that reads it now, are one of those incredible people :) so thank you!

Most of all I want to thank Mary Duffek and Risa :) both of you are incredible, tallented and nice to me. It's great that at the different part of Globe are persons that remember about me! Thank you girls for your lovely gifts!


4 komentarze:

Drycha pisze...

:)

Anonimowy pisze...

rzeczywiście śliczności...

a właśnie.
ja jakoś też nie mogę wyjść z zadziwienia, bo przecież tylu fantastycznych ludzi jest gdzieś koło mnie, dzięki blogowej znajomości.
to jest niesamowite:)

Lid pisze...

piekne prezenty, a to, że się wszyscy znamy i poznajemy rzeczywiście jest niesamowite :)

parisa pisze...

Hi, Martita!
thank you for your lovely comments!
It's nice for me to meet you,too:)