21 września 2009

ptasie radio"Halo, halo! Tutaj ptasie radio w brzozowym gaju. Nadajemy audycję z ptasiego kraju."

Zastanawiałam się nad tytułem tej notki i tak przypomniał mi się wiersz Tuwima... "Ptasie radio". Czasy dzieciństwa były o tyle milsze że problemy (patrz: w co się dziś bawimy?) dało się rozwiązać bardzo szybko :) dziś tak już nie jest... dlatego ten wpis dedykuję wszystkim, którzy mają w tym momencie małe i wielkie kłopoty- niech Wam się wszystko wyjaśni a rozwiązanie wpadnie do głowy równie szybko jak odpowiedź na pytanie w nawiasie... (w berka!).

Witraż zrobiłam podczas spotkania Craftladies w Szczecinie. Niesamowicie pociąga mnie ta technika. Widząc jeszcze prace mojej sensei Lidii nakręcam się jeszcze bardziej i kombinuję jak koń pod górę, żeby mieć z witrażem jak najwięcej do czynienia! Lidia, dziękuję za zarażenie tym bakcylem! :)

---

You know, I look at times of childhood with a nostalgy... Problems that seems to be big (like: what are we plaing this time?) were solved so quick! I wish it was like that now! That's why I want to dedicate this note to everyone who has a small or big problem. Hope that you will manage to deal with it fast...

This stain glass I made at the meeting of girls from an internet forum Craftladies in Szczecin. I'm so interested in staing glass' now... And when I see works of my sensei Lidia, I can't stop think about that! :)

6 komentarzy:

Drycha pisze...

:* za dedykację...

powodzenia z witrażowaniem :)

Oli pisze...

cudny :)

hasior pisze...

Marta, przepiękny ten koliberek, ja też witrażuje ostanio, ale z cięciem szkła kiepsko mi idzie, a u ciebie takie śliczności! Gratulacje1

Violetka pisze...

WOW! piękny jest!!!

Mary Duffek pisze...

It's beatutiful!!!! Great job...you are such a talented crafty girl....

Revi pisze...

Piękny witraż Marto!