15 grudnia 2008

V Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu


Jest tyle rzeczy, które chciałabym napisać odnośnie mojego wyjazdu do Poznania na Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, że nawet nie wiem od czego zacząć...


Atmosfera była świetna! Poznałam pozytywnie zakręcone osoby i widziałam genialny, twórczy szał w ich oczach :) Połączyło nas grono craftladies (dzięki któremu... ze złączonych mocy powstał Kapitan Planeta :D (vel. nasze stoisko), ale przecież nie tylko internet łączy - mnóstwo osób, które wystawiały swoje wytwory na festiwalu okazało się być niesamowicie kontaktowymi personami i przez to chyba podobało mi się jeszcze bardziej :)

Kokosów nie zbiłam na tym wyjeździe, a nawet jestem skłonna powiedzieć, że więcej wydałam niż zarobiłam... ale tyle rzeczy tam korciło, że da się to wytłumaczyć ;)Na koniec wrzucam kilka linków dla zainteresowanych:


Poznajcie również blogi moich koleżanek z którymi miałam stoisko:

3 komentarze:

parisa pisze...

Is it a handmade shop??? Do you sell your handmade art??? It looks so fun!

parisa pisze...

thank you for your answer! You and your friens are so great!! I think it's difficult to continue to sew many things. Sometimes I'm tired of sewing when I sews many things・・・. Continuing something is one of your talents(^_^)

hasior pisze...

EH....wzdycham ciężko przed kompem i zazdroszczę. Niestety za daleko mieszkam, żebym mogła być w Poznaniu. Wygląda, że super-cudnie było. Śliczne zdjęcia i przedmioty oczywiście :)