1 grudnia 2008

siedem prawd o sobie

Zaproszona do wyznań przez Angeliqę (http://angeliqa-scrap.blogspot.com/) przyjmuję wyzwanie i odpowiadam szczerze... tym samym zapraszam do wyznania siedmiu prawd o sobie następujące osoby... :)
1. Renata vel. mikaz (http://renatakazmierczak.blogspot.com/)
2. Nowalinka (http://nowalinka.blogspot.com/)
3. Fiubzdziuu (http://fiubzdziuu.blogspot.com/)
4. Lula lu (http://tworczula.blogspot.com/ ; http://lulacurry.blogspot.com/)
5. Karolina-g (http://karolina-g.blogspot.com/)

---

Ciężko mi się tak otworzyć i napisać aż (!) siedem prawd o sobie... Może niektórzy pomyślą, ze to przesada z mojej strony, ale jednak wymaga to ode mnie sporo wysiłku. Napiszę to, co pierwsze przychodzi mi na myśl... ;)1. Jestem uparta jak osioł! Cecha ta jest wyjątkowo upierdliwa ale i przydatna, bo łączy się z konsekwencją którą akurat w sobie lubię :)

2. Jestem totalnym ITALOFILEM :) i jest mi z tym bardzo dobrze ;) mówię po włosku, kocham Włochy oglądać, fotografować, czytać o nich. Marzy mi się dom we Włoszech, taki z ceramicznymi dachówkami i zrobiony z kamienia...
3. Jestem czekoladowym ćpunem. Nie ma co ukrywać... to się nazywa uzależnienie, ale co poradzić, skoro jest ono takie przyjemne?! Nie mogę z nim walczyć... ;)

4. Wstydliwa bestia ze mnie nieziemsko... Tego akurat nie lubię, ale tak, jak z czekoladoholizmem nie mogę walczyć tak i z tą przypadłością mam problemy... ;) mimo wszystko zdążyłam się do niej przyzwyczaić i pewnie nic nie uda mi się z tym zrobić...

5. Pesymizm to chyba moja główna cecha. Czarnowidztwo, defetyzm - zwał, jak zwał... ale napewno jego stężenie jest w moim organiźmie ponad normę ;)


6. Kipią we mnie podróże :) mam w głowie mnóstwo miejsc, które tak bardzo chcę i mam zamiar zobaczyć :) (I ZOBACZĘ! ha! :D ) Chyba dlatego też zdecydowałam się na wyjazd do Norwegii... może uda mi się zrealizować jedno z moich marzeń - zobaczyć z bliska wieloryby :) (póki jest taka możliwość, bo znając głupotę ludzi nie wiem ile zostanie ich za kilka lat...)
7. (...) ostatnią cechę zostawiam do dopowiedzenia dla każdego, kto to czyta... Jeśli macie jakąś uwagę, propozycję tej "prawdy" to czekam na Wasze wypowiedzi :)

ściskam ciepło w te coraz chłodniejsze dni...

Brak komentarzy: