3 stycznia 2009

winter wonderlandMój erazmusowy wyjazd do Norwegii zbliża się nieuchronnie... Tym bardziej teraz, gdy mamy nowy rok wydaje mi się, że to już za moment. W Szczecinie zaczyna się robić mroźnie a ja jako osoba z gatunku słońcolubnych stwierdziłam, że muszę zacząć oswajać się z chłodem ;) w ramach tegoż właśnie popełniłam scrap ;) w 100% zimowy mimo, że w ciepłych barwach :)
Wiele szczęścia w Nowym Roku dla wszystkich odwiedzających :)

(Dla wszystkich słodkożerców... CANDY u Hasiora! http://domhasiora.blogspot.com/ )

---

My erazmus in Nesna, Norway is getting closer. Especially now, when we have year 2009 I think that it's only couple of days left. In Szczecin it's starting to be colder and because I love sun and warmth, I've decided that I have to get used to frost and cold... Here you can see my winter scrap but in pleasen, warm colors ;)

Many happiness in New Year for all visitors :)

8 komentarzy:

Agnieszka Baran pisze...

Zazdraszczam Norwegi ;) Powodzenia w niej życzę i nie bój się! Moja ciepłolubna koleżanka przenosi się już chyba na stałe, tak polubiła Norge ^^ Więc chyba nie ma AŻ tak źle =)

Nowalinka pisze...

Scrap zimowy, ale w tych kolorkach ciepły i fajny :))

hasior pisze...

Powodzenia na Erazmusie w Norwegii, mam nadzieje, że będziesz miała tam dostęp do internetu i nie zaniedbasz blogowych robótek :) POzdrawiam!

martita pisze...

już nie mogę się doczekać wyjazdu, net będę mieć więc napewno będę pisać co i jak i mam nadzieję, że będę mieć czas na pokazywanie nowych prac ;) albo zdjęć okolicy w której mieszkam :)

Sharon in NE pisze...

This is wonderful!

Fiubździu pisze...

Zazdroszczę Ci erasmusa :) Powodzenia w Norwegii. Na scrapach się nie znam zupełnie, ale ten podoba mi się bardzo :]

parisa pisze...

happy new year, Martita!!
Your scrap is so cute!!

Mary Duffek pisze...

Love the fun paper and the snowflakes..to cute!